Služby

Polepy dopravních prostředků

Velmi populární jsou v současnosti polepy automobilů i celých vozových parků. Autopolepy se nejčastěji využívají jako ochrana před poškozením laku, při změně barvy vozu nebo pro čistě reklamní účely. I tady nabízíme různé možnosti realizace pro všechny druhy dopravních prostředků.

Ochrana autolaku

Pro ochranu autolaku se často a efektivně používá průhledná ochranná fólie Stoneprotect, která dokáže ochránit citlivé části vozu před drobným poškozením (drobné kamínky apod.). Nejčastěji se používá u nárazníků a prahů, dá se ale aplikovat i na celé plochy.

Prohlédněte si naše reference...

Karbonová fólie

Nabízíme rovněž možnost vylepšení vzhledu vašeho vozu, a to například stylovou karbonovou fólií různého designového zpracování, která dodají vašemu vozu ten správný „COOL LOOK“.

Prohlédněte si naše reference...

Změna barvy vozu

Existuje také možnost kompletní změny barvy vozu (COLORCHANGE) neboli celopolep karoserie barevnou fólií dle výběru klienta. Tato služba je vhodná pro barevné sladění většího vozového parku nebo v případech, kdy to nařizuje zákon.

Prohlédněte si naše reference...

Reklamní polep

Samostatnou kategorií zůstává polep vozu reklamní grafikou. Většinou se jedná o logo, firemní kontakty apod. Samozřejmě je možné využít pro reklamu vaší firmy kompletní plochu automobilu a zabalit ho do fólie celý (tzn. celá karoserie, vč. zadních oken). I tady jsme flexibilní a rádi poradíme.

Prohlédněte si naše reference...